TASUTA TRANSPORT tellimustele alates 150€!
Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE

Pildid / - IMG_8387Aiatäht OÜ on aia-, metsa, pargi-, puidutööseadmete ja kommunaaltehnika jaemüügiga tegelev ettevõte, mis loodud 2008 aastal. Pakume oma tooteid ja usaldusväärset teenust (tehnika müük, hooldus ja remont) klientidele juba üle 15 aasta.

Aiatähe klientideks on nii ettevõtted kui ka eraisikud, kes hindavad head omavahelist koostööd ja korraliku ning kiiret töö tulemust. Samuti pakume valikuliselt ka seadmete renti.

Aiatähe aia- ja metsatehnika kauplus-hooldekojad asuvad Harjumaal: SAKUS, PEETRIS (Kohe Tallinna piiril, mnt. ääres) ning 2023 oktoobris avas Aiatäht oma kolmanda kaupluse Luige Keskuses KIILIS.

Esindame kaubamärke: STIHL, EGO POWER, VARI, LASKI, JOHN DEERE, FERRIS, IBEA, CUB CADET, LOGOSOL, GRILLO, ECOTECH, BARBIERI  jne. Tehnikale saadaval originaal-, varu- ja kuluosad, tarvikud, käsitööriistad ning isikukaitsevahendid. Kõikidele müüdavatele seadmetele garantii, hooldus ja remont Aiatähest!

Isiklik teenindus on hea teenindus – erineva kaubamärgi tehnika autoriseeritud edasimüüjana või maaletoojana nõustame ja teenindame Teid alati asjatundlikult. Võite professionaalset nõu, abi või hooldust küsida Aiatähest kõigi pakutavate toodete kohta. Ükskõik, kas vajate neid seadmeid kodus, aias või professionaalsel metsa-, ehitus- või haljastustööl.
Usaldus annab kindluse - ostes seadme müügikohast, mis on ametlik edasimüüja, siis on antud seadmel ka garantii, autoriseeritud järelhooldus ja hilisem originaalvaruosade saadavus. Lisaks kõigele välja koolitatud müügipersonal.

Kas teadsid? Aiatäht on üks vanimatest STIHLi edasimüüjatest. Aiatähe suurem esinduskauplus asub Tallinna piiril Peetris Tuleviku tee 10. Samuti kauplused Aiatähel ka Sakus ja Luige Keskuses. Esindusest leiad kõik vajaliku, mis puudutab robotniidukeid ja nende paigaldamist, laia valiku metsa- ja aiatehnikat ning ka tööriided ja muu vajaliku lisavarustuse metsa ja aeda. Kuna akutooted ei ole mitte tulevik vaid juba olevik, siis on Aiatähe valikus kõik STIHLi akutoodete sarjad alates väikeaedniku tööriistadest kuni professionaalsete haljastajate tööriistadeni välja. Oma silm on kuningas, kõige õigem on tulla ja esindus üle vaadata! Aiatähel on ka teine kauplus, mis asub Sakus.

Võta meiega julgelt ühendust või külasta Aiatähe esindusi.
Aiatäht aitab!

Jälgi meie ettevõtte uudiseid: www.facebook.com/aiataht või www.instagram.com/aiataht/

 

Aiatäht aitab!

Aia- ja metsatehnika

Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE