TASUTA TRANSPORT tellimustele alates 150€!
Avatud:
E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE

Akukettsaag EGO CS1400E 56V KOMPLEKT (juhtplaat 35 cm)

Akukettsaag EGO CS1400E 56V KOMPLEKT (juhtplaat 35 cm)

Tootekood: CS1401E
399,00
TASUTA Transport
Kaal
3.8 kg
Keti kiirus
13,5 m/s
Tootja
Ego
Saadaval esinduspoes
Luige esinduspood
Tarneaeg e-poest tellides 1-3 tööpäeva

Tootest

Akuga kettsaag EGO CS1400E 56V komplekt koos 2.5AH aku ja standardlaadijaga.

 

Juhtplaat:  35cm (14”)

Kett:  3/8 ; 1,1 mm 52hm

Kiirketipinguti:  Jah

Kaal:  3,8 kg

Ketikiirus:  13,5 m/s

EGO POWER+ mootorsaag on võimsaim omataoline akutoitel mudel, mille toiteallikaks on esimene 56-voldine liitium-ioon aku, mis on 40% võimsam kui senine juhtiv 40-voldine aku. Aku on eemaldatav ning sobib kõigile EGO akuseadmetele. 14-tolline (35 cm) juhtplaat ja kett koos efektiivse harjavaba mootoriga tagab ühtlase lõike. Harjavaba mootor pikendab seadme eluiga ja tööaega. EGO POWER+ mootorsae jõudlus on võrdne bensiini toitel töötavate saagide omaga, kuid seda ilma müra ja heitgaasideta.

* Suure jõudlusega harjavaba mootor
* 14” (35cm) Oregoni juhtplaat
* 6300 p/min

 

Tööajad:

2,5 Ah akuga – kuni 130 lõiget

5Ah akuga – kuni 300 lõiget

7,5 Ah akuga – kuni 450 lõiget

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE. EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

 • Juhtplaat
  35 cm
 • Kaal
  3.8 kg
 • Keti kiirus
  13,5 m/s
 • Kiirketipinguti
  Jah
 • Mootorsaed
  Akutoitega
 • Tootekood
  CS1401E
 • Tootja
  Ego
Avatud: E-R 9-18 Tallinn
E-R 9-18 ja L 10-13 Saku
E-P 10-18 LUIGE